Dodjeljene zahvalnice za 4. Zagrebački obrtnički sajam

Svečana podjela zahvalnica za 4. Zagrebački obrtnički sajam održala se 04. srpnja 2019. godine u Velikoj dvorani Matice hrvatskih obrtnika u sklopu podjele majstorskih diploma,  više o dodjeli majstorskih diploma pročitajte OVDJE.  
Prije same podjele majstorskih diploma, dodijeljene su zahvalnice za ostvarenu uspješnu suradnju na 4. Zagrebačkom obrtničkom sajmu.  Obrtnička komora Zagreb na taj način  želi barem simbolično iskazati  zahvalnost, zaslužnim pojedincima, obrtničkim i srednjim strukovnim školama,   kao i svojim obrtnicima koji su svojim radom i angažmanom znatno doprinijeli  održavanju ovog značajnog 4. Zagrebačkog obrtničkog sajma koji je ove godine na Zagrebačkom velesajmu okupio više od  7 000 učenika. 

Zahvalnice za 4. Zagrebački obrtnički sajam, nagrađenima su uručili:  pomoćnica pročelnika Gradskog ureda za obrazovanje, Katarina Milković,  predsjednik Obrtničke komore Zagreb, dr.sc. Mirza Šabić te potpredsjednik Obrtničke komore Zagreb i predsjednik Udruženja obrtnika Grada Zagreba Antun Trojnar.

Zahvalnicu za cjelokupnu organizaciju 4. Zagrebačkog sajma primio je:

  •  Zoran Brdar 

Zahvalnica srednjim strukovnim i obrtničkim školama za izniman doprinos u organizaciji i realizaciji 4. Zagrebačkog obrtničkog sajma primili su: 

  • Industrijska strojarska škola 
  • Srednja škola Dragutina Stažimira 
  • Škola za montažu instalacija i metalnih konstrukcija Zagreb
  • Prehrambeno – tehnološka škola 
  • Škola za modu i dizajn 
  • Hotelijersko – turistička škola Zagreb
  • Elektrostrojarska obrtnička škola -
  • Srednja škola Dugo Selo 
  • Elektrotehnička škola 
  • Srednja strukovna škola Velika Gorica 
  • Drvodjeljska škola Zagreb 
  • Ugostiteljsko - turističko učilište Zagreb
  • Obrtnička škola za osobne usluge
  • Obrtnička i industrijska graditeljska škola 
  • Centar za odgoj i obrazovanje Dubrava
  • Centar za odgoj i obrazovanje Zagreb
  • Srednja strukovna škola Samobor 
  •  Agronomska škola Zagreb 
  • Škola za grafiku, dizajn i medijsku produkciju
  • Trgovačka škola Zagreb 

Zahvalnice za  članove i voditelje grupa koje su sudjelovale na 4. zagrebačkom obrtničkom sajmu: 

Automehaničari, autostruke, metalci i plastičari 

  • Josip Tržec – voditelj grupe
  • Ivan Leščić
  • Josip Žuglić
  • Alma Jatić Hasanbegović
  • Vladimir Balog
  • Ivan Bedek
  • Robert Balog

Električari, građevinari, stolari, soboslikari, instalateri centralnog grijanja, plinoinstalateri, limari i vodoinstalateri, dimnjačari

  • Tomislav Pudić – voditelj 
  • Nenad Zrinski
  • Damir Halamić
  • Miroslav Dvojak
  • Nikica Tomešić
  • Ivica Kovač
  • Bosch Hrvatska
  • Nenad Kuzman
  • Marko Sačer
  • Antun Seuček
  • Dragan Storić
  • Mirko Vasiljević
  • Željko Vasiljević
  • Tihomir Ćubela
  • Antun Margetić
  • Mijo Iljkić
  • Slavko Kulić
  • Đani Likar
  • Josip Miković
  • Zlatko Prosinečki
  • Tomislav Podhraški
  • Matko Lovrenović
  • Ivan Halužan
  • Darko Horvat
  • Siniša Grabarević
  • Željko Stričak
  • Branko Stričak
  • Antun Murgić
  • Nikola Ričković
  • Branko Šlogar
  • Franjo Trumbetaš
  • Kristina Kračun
  • Miodrag Marković
  • Ivan Marković
  • Mladen Leš
  • Rudolf Puntarić
  • Damir Mikulčić
  • Marko Cesar 
  • Vlado Lojen
  • Josip Gucić
  • Luka Brlić
  • Dejan Pijetlović
  • Tihomir Mihalić
  • Sendi Numan

 Fotografi, fotokopiraone, knjigoveže i kartonažeri, elektroničari – mehaničari i precizni mehaničari

  • Igor Plenković – voditelj 
  • Željko Marušić
  • Mladen Vukoja
  • Zoran Stašević
  • Jure Badrov
  • Ines Grgetić
  • Miljenko Glogović
  • Vlado Badrov
  • Mato Blažanović
  • Predrag Gostimirović
  • Valentina Cetin
  • Diana Štimac – Grzelj
  • Mario Stipandić
  • Mladen Radovinović
  • Marijan Hudetz

Frizeri, kozmetičari, pedikeri i cvjećar

  • Ivica Zanetti – voditelj 
  • Spomenka Krebsz
  • Amela Pejković
  • Hata Novalija
  • Višnja Panenić
  • Sanja Kamenski
  • Lucija Brezovec
  • Marija Hercigonja
  • Ana Kuna
  • Ana Labudović
  • Sanja Ravenščak
  • Martina Čerkez
  • Maja Sokolić
  • Ingrid Facković
  • Ljiljana Cujan
  • Marina Gjopar
  • Natalija Primorac Udovičić
  • Andrea Pavlić
  • Anela Ergović
  • Antonija Tretinjak
  • Ana – Mari Vuković
  • Marija Karamatić
  • Snježana Barilović
  • Zagorka Kičin
  • Ivana Škrinjarić
  • Amalija Škrinjarić
  • Josipa Čuvalo
  • Radojka Brkić
  • Spomenka Fabijančić
  • Rafaela Petrinić
  • Tanja Brkić
  • Antonija Vrdoljak
  • Irina Gomez

 Intelektualne djelatnosti

  • Miljenko Milanović – voditelj 
  • Julijana Pavešić
  • Hrvoje Grajner
  • Vlasta Mustar
  • Dina Filipović Grgurić
  • Marina Perković
  • Biserka Cvijetinović

Suveniri, zlatari, staklari, optičari 

  • Obrt Sounds Mini - Goran Maretić – voditelj
  • Obrt Uspinjača – Goran Jelinek
  • Obrt Doris Art – Doris Koritnik
  • Obrt Farbica – Draženka Kubat
  • Obrt Litkica – Lidija Likar
  • Obrt Anđel – Iva Gladović
  • Mađarčević Staklo Design – Mirko Mađarčević
  • Obrt Art HD – Danijela Halužan Glumbić
  • Butiga d.o.o. – Željko Ćosić
  • Obrt Tomica Marica – Ljiljana Milla
  • Obrt Maš Forma – Zvonimir Štimac
  • Obrt Sitotisak „Filip“ – Filip Lalić
  • Obrt Petra Candle – Nenad Radmanović
  • Klupica j.d.o.o. – Dijana Smoljo

Krojači, klobučari, kišobranari, kožna galanterija, krznari, postolari/obučari

  • Miljenko Vuk – voditelj
  • Dora Rubić
  • Irena Kani
  • Jasna Štih Kapetanić
  • Tomislav Kuna
  • Tomislav Petković
  • Silvio Lončarić
  • Petra Ivaštanin
  • Luka Šafarić
  • Tanja Pokupec Hubak
  • Mladen Jagušt
  • Renato Bočak
  • Thomislav Cerovečki

Trgovci

  • Marija Subota – voditelj
  • Dijana Smoljo
  • Siniša Dobraš

 Ugostitelji, slastičari, vinogradari

  • Zlatko Puntijar – voditelj 
  • Darko Židak
  • Vedran Gajski
  • Ivan Lovinčić
  • Marko Cesar 

 Prijevoznici

  • Zdravko Bubnić – voditelj 
  • Renato Habulin
  • Darko Baričević
  • Vladimir Jagar
  • Ratko Medenec

 Taxi vozači:

  • Jozo Kovačević – voditelj –
  • Vladimir Ruždjak
  • Zoran Krivačić

Svim dobitnicima zahvalnica iskreno čestitamo i zahvaljujemo na uloženom trudu!