Cehovi Obrtničke komore Zagreb

Na temelju članka 28 Statuta Obrtničke komore Zagreb, Upravni odbor Obrtničke komore Zagreb na 1. sjednici održanoj 22. studenog 2018. godine donio je

ODLUKU

I.

U Ceh proizvodnog obrta Obrtničke komore Zagreb biraju se:

  1. JATIĆ HASANBEGOVIĆ ALMA, predsjednica
  2. TRKEŠ MILJENKO, potpredsjednik
  3. GRUBEŠIĆ MILJENKO
  4. TKALČEVIĆ ZLATKO
  5. KUNA TOMISLAV
  6.  ĐURETIĆ IVICA
  7. ŠTIVIČIĆ IVAN
  8. TENŠEK RENATO
  9. MARKOTIĆ STJEPAN

U Ceh uslužnog obrta Obrtničke komore Zagreb biraju se:

  1. BOČAK RENATO, predsjednik
  2. SEDLAR POLJAK RENATA, potpredsjednica
  3. PAVLOVIĆ STJEPAN
  4. DUJAKOVIĆ DAVOR
  5. TRČAK DRAGUTIN
  6. ERGOVIĆ ANELA 
  7. ŠIMIČIĆ DRAŽEN
  8. MAĐAREVIĆ MIRKO

U Ceh za intelektualne usluge gospodarskog karaktera Obrtničke komore Zagreb biraju se:

  1. PAVEŠIĆ JULIJANA, predsjednica
  2. PERKOVIĆ MARINA, potpredsjednica
  3. SKUKAN MORANA
  4. CVIJETINOVIĆ BISERKA
  5. GRAJNER HRVOJE

U Ceh frizera i kozmetičara Obrtničke komore Zagreb biraju se:

  1. ZANETTI IVICA, predsjednik
  2. RAVENŠČAK SANJA, potpredsjednica
  3. KREBSZ SPOMENKA
  4. TRETINJAK ANTONIJA
  5. NOVALIJA HATA
  6. DELINIĆ VESNA
  7. LABUDOVIĆ ANICA
  8. CUJAN LJILJANA

U Ceh ugostitelja i turističkih djelatnika Obrtničke komore Zagreb biraju se:

  1. PUNTIJAR ZLATKO, predsjednik
  2. MUŽEK BORIS, potpredsjednik
  3. KORDIĆ RANKO
  4. ŠKRNIČKI BOŠNJAK MARIO - ANTONIO
  5. BLAŽIC ZLATKO
  6. AČKAR SILVIJA
  7. GAJSKI VEDRAN
  8. LOVINČIĆ IVAN
  9. KARAULA DRAŠKO

U Ceh trgovine Obrtničke komore Zagreb biraju se:

  1. SUBOTA MARIJA, predsjednica
  2. ERDELJA LJUBICA, potpredsjednica
  3. KOMERIČKI MARIJA
  4. DOBRAŠ SINIŠA
  5. TUPEK DARINKA
  6. BUDIMIR MARIJO
  7. TUNIĆ JADRANKA
  8. RODMAN IGOR

U Ceh poljoprivrednih djelatnosti Obrtničke komore Zagreb biraju se:

  1. BRAJE ROBERT, predsjednik
  2. CESAR MARKO, potpredsjednik
  3. RUDOLF BRANKO
  4. BUNJEVAC KREŠIMIR
  5. GRUGAN LJUBOMIR
  6. MIKLEČIĆ MARIO

U Ceh prijevoznika Obrtničke komore Zagreb biraju se:

  1. BUBNIĆ ZDRAVKO, predsjednik
  2. VLAHOVAC STJEPAN, potpredsjednik
  3. KRCIVOJ DENIS
  4. LEHPAMER BRANKO
  5. RUŽIĆ DENIS
  6. GLOGOVEC DAVOR 
  7. BOLOTIN ANTO
  8. BARIČEVIĆ DARKO
  9. KULIĆ SLAVKO

U Ceh za taksi usluge Obrtničke komore Zagreb biraju se:

  1. KOVAČEVIĆ JOZO, predsjednik
  2. KOŠČICA BOŽO, potpredsjednik
  3. DEFRANCESKI RANKO
  4. ŠČAPEC ZLATKO
  5. ANIĆ DAMJAN
  6. PILKO DANIJEL

U Ceh cvjećara Obrtničke komore Zagreb biraju se :

  1. PETRINIĆ RAFAELA, predsjednica
  2. KARAMATIĆ MARA, potpredsjednica
  3. PIŠKOVIĆ NIRVANA
  4. MUNJAKOVIĆ   GORDANA
  5. ŠKRINJARIĆ IVANKA
  6. FABIJANČIĆ SPOMENKA
  7. ČUVALO JOSIPA

U Ceh dimnjačara Obrtničke komore Zagreb imenuju se:

  1. DOROTIĆ ŽELJKO, predsjednik
  2. ZRINSKI NENAD, potpredsjednik
  3. KOVAČ IVICA
  4. TOMEKOVIĆ KREŠIMIR
  5. TOMEŠIĆ MARKO
  6. CRLJEN STJEPAN

U Ceh građevinskih djelatnosti Obrtničke komore Zagreb imenuju se:

  1. PROSINEČKI ZLATKO, predsjednik
  2. TERIHAJ VJEKOSLAV, potpredsjednik
  3. GLAVENDEKIĆ GORAN
  4. ZAGORAC ZLATKO
  5. ANTOLKOVIĆ DARKO
  6. TONČIĆ MARIO
  7. MIKULJAN STJEPAN
  8. MIKULČIĆ DAMIR
  9. NUMAN SENDI

U  Ceh tradicijskih i umjetničkih obrta Obrtničke komore Zagreb imenuju se:

  1. MARETIĆ GORAN, predsjednik
  2. JANČIĆ JASENKA, potpredsjednica
  3. VUK MILJENKO
  4. ČEHULIĆ VLADO
  5. RADOČAJ NEVENKA
  6. ŠKLEDAR MILIVOJ
  7. PUNTIJAR ZLATKO
  8. VOUK ZVONKO
  9. HALUŽAN GLUMBIĆ DANIJELA

U Ceh pogrebnih prijevoznika Obrtničke komore Zagreb imenuju se:

  1. HABULIN RENATO, predsjednik
  2. SRDINIĆ ZDRAVKO, potpredsjednik
  3. BREKALO IVAN
  4. ŽIC ZORAN
  5. MEDENEC RATKO
  6. PAUROVIĆ BRANKO
  7. CRNARIĆ ZDRAVKO​

II.

Ova odluka stupa na snagu danom donošenja.

Predsjednik Komore:
dr.mr. Mirza Šabić