Cehovi Obrtničke komore Zagreb

Na temelju članka 28 Statuta Obrtničke komore Zagreb, Upravni odbor Obrtničke komore Zagreb na 1. Sjednici održanoj 22. travnja, 2015. godine donio je

ODLUKU

I

U Ceh proizvodnog obrta Obrtničke komore Zagreb biraju se:

  1. Grubešić Miljenko, predsjednik
  2. Trkeš Miljenko
  3. Jatić Hasanbegović Alma
  4. Tkalčević Zlatko
  5. Žuglić Josip
  6. Željko Popović
  7. Štivčić Ivan
  8. Tenšek Renato
  9. Markotić Stjepan

U Ceh uslužnog obrta Obrtničke komore Zagreb biraju se:

  1. Mikulčić Vlado, predsjednik
  2. Juretić Damir
  3. Bočak Renato
  4. Petrinić Rafael
  5. Ergović Anela
  6. Križek Vladimir
  7. Mađarević Mirko
  8. Sedlar Poljak Renata
  9. Pismarović Davor

U Ceh za intelektualne usluge gospodarskog karaktera Obrtničke komore Zagreb biraju se:

  1. Bonjay Isabela Amelie, predsjednica
  2. Miletić Marijo
  3. Perković Marina
  4. Skukan Morana

U Ceh frizera i kozmetičara Obrtničke komore Zagreb biraju se:

  1. Spomenka Krebsz, predsjednica
  2. Zanetti ivica
  3. Tretinjak Antonija
  4. Novalija Hata
  5. Marina Hrastić
  6. Ravenšćčak Sanja
  7. Buretić Barbara
  8. Labudović Anica
  9. Pauk Jelena

U Ceh ugostitelja i turističkih djelatnika Obrtničke komore Zagreb biraju se:

  1. Šepak Nenad, predsjednik
  2. Kordić Ranko
  3. Razum Franjo
  4. Đapa Kristina
  5. Birek Vladimir
  6. Židak Darko
  7. Dumančić Martina
  8. Liska Vladimir
  9. Katarinčić Dragutin

U Ceh trgovine Obrtničke komore Zagreb biraju se:

  1. Subota Marija, predsjednica
  2. Komerički Marija
  3. Brnčić Nikola
  4. Smoljo Dijana
  5. Budimir Marijo
  6. Čehulić Drago
  7. Erdelja Ljuba

U Ceh poljoprivrednih djelatnosti Obrtničke komore Zagreb biraju se:

  1. Cesar Marko, predsjednik
  2. Požgaj Alojz
  3. Braje Robert
  4. Klapšec Macenić Suzana
  5. Bunjevac Krešimir
  6. Grugan Ljubomir
  7. Mikelčić Mario

U Ceh prijevoznika Obrtničke komore Zagreb biraju se:

  1. Bubnić Zdravko, predsjednik
  2. Krcivoj Denis
  3. Lehpamer Branko
  4. Lukšić Mario
  5. Ivica Božurić
  6. Ravlić Ivan
  7. Habulin Renato
  8. Medenec Ratko
  9. Kulić Slavko

U Ceh za taksi usluge Obrtničke komore Zagreb biraju se:

  1. Pilko Danijel, predsjednik
  2. Crnjak Ivan
  3. Krivačić Zoran
  4. Ulipi Branko
  5. Bošnjak Branimir

II

Ova odluka stupa na snagu danom donošenja.

Predsjednik Komore:
Mr. Mirza Šabić

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na temelju članka 28 Statuta Obrtničke komore Zagreb, Upravni odbor  Obrtničke komore Zagreb je na 7. sjednici održanoj dana 02.02.2016. godine donio

ODLUKU

I

Za članove Ceha cvjećara Obrtničke komore Zagreb imenuju se:

  1. Gordana Munjaković, predsjednica (Sv. I. Zelina)
  2. Renata Sedlar Poljak, član ( UO Vrbovec i UO Ivanić- Grad )
  3. Mara Karamatić, član ½ mandata do 01.07.2017. , (UO Samobor) / Gordana Stupar, član ½ mandata od 01.07.2017., (UO Jastrebarsko)
  4. Nirvana Pišković, član ( UO Velika Gorica i UO Dugo Selo )
  5. Sanja Markač, član (UO Sesvete)
  6. Rafaela Petrinić, član (UO Grada Zagreba)
  7. Ivona Sobočanec, član (UO Grada Zagreba)
  8. Spoenka Fabijančić, član (UO Grada Zagreba)
  9. Josipa Čuvalo, član (UO Grada Zagreba)

Za članove Ceha dimnjačara Obrtničke komore Zagreb imenuju se:

  1. Ivica Kovač, predsjednik (UO Grada Zagreba)
  2. Vlatko Nagy, član ( UO Sesvete i UO Dugo Selo )
  3. Mladen Mustač, član (UO sv. I. Zelina, Vrbovec i Ivanić Grad)
  4. Đuro Litra, član  ( UO sv. I. Zelina, Vrbovec i Ivanić Grad)
  5. Krešimir Tomeković, član ( UO Samobor)
  6. Željko Dorotić, član ( UO Velika Gorica)
  7. Marko Tomešić, član ( UO Grada Zagreba)
  8. Nenad Zrinski, član (UO Grada Zagreba)
  9. Stjepan Crljen (UO Grada Zagreba)

Za članove Ceha građevinskih djelatnosti Obrtničke komore Zagreb imenuju se:

  1. Zlatko Prosinečki, predsjednik (UO Grada Zagreba)
  2. Goran Glavendekić, član ( UO Sesvete i UO Dugo Selo)
  3. Zlatko Zagorec, član ( UO Velika Gorica)
  4. Dražen Koritnik, član (UO Sv. I. Zelina, UO Vrbovec i UO Ivanić Grad)
  5. Jozo Knežević, član ½ mandata do 01.07.2017. (UO Jastrebarsko) / Stjepan Mikuljan, član ½ mandata od 01.07.2017. (UO Zaprešić)
  6. Vjekoslav Terihaj, član (UO Samobor)
  7. Zoran Brdar, član, (UO Grada Zagreba)
  8. Rudolf Puntarić, član, (UO Grada Zagreba)
  9. Tihomir Mihalić, član, (UO Grada Zagreba)

II

 

Ova odluka stupa na snagu danom donošenja.

Predsjednik Komore:
Mr. Mirza Šabić

PrilogVeličina
Microsoft Office document icon Odluka - o razrješenju i imenovanju članova Ceha obrta za intelektualne usluge gospodarskog karaktera Obrtničke komore Zagreb47.5 KB